همکاری در سایت

اهدای سامانه ارسال پیامک

با سلام خدمت برادران و همتبارن غیور و بختیاری تبار / امید که بخت یارتان باد

سامانه ارسال پیامک sina-sms چند سالیست که با مدیریت و محوریت حاج سرهنگ ایسوند در حال فعالیت می باشد و به سازمان ها ، ارگان ها و نهاد های مختلف نیز خدمات داده و در حال کار می باشد. از آنجایی که ایل بختیاری ایلی است بزرگ و گسترده ، با پیاده سازی سیستم های اطلاع رسانی در بین طوایف ایل عیسوند هم اینکه هزینه های اطلاع رسانی های مختلف را به شدت کاهش داده و همچنین باعث حل شدن خیلی از مشکلات از قبیل در دسترس نبودن افراد جهت نامه دادن ، تغییر شماره تلفن و مشکلات بزرگی مثل مسافت زیاد شده است

در حال حاضر این سیستم در ایل عیسوند راه اندازی شده و تقریبا همه طوایف ایل عیسوند در حال استفاده از این سیستم اطلاع رسانی به جای نامه دادن و تماس گرفتن هستند.

لذا حاج سرهنگ ایسوند ، بانی این سایت و سیستم پیامکی در نظر دارد به تمامی طوایف ، مساجد ، کانون ها و قبیله های بختیاری در سراسر این کشور پهناور ، جهت استفاده فرهنگی و اطلاع رسانی های طوایفی و مردمی ، سامانه ارسال پیامک (که ارزش مادی آن بالغ بر ۵۰۰ هزار تومان می باشد ) بصورت رایگان اهدا نماید و پشتیبانی و آموزش این سیستم نیز کاملا رایگان می باشد.

مزایای استفاده از این سیستم

  • عدم نیاز به چاپ اعلامیه های ترحیم ، دعوت نامه ، پلاکارت و … در اطلاع رسانی مراسمات و جلسات و کاهش حداقل ۹۰ درصدی هزینه اطلاع رسانی
  • سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی افراد در کمترین زمان ممکن ( اطلاع رسانی به بیش از ۱۰ هزار نفر در کمتر از ۱ دقیقه )
  • کاهش خطرات جاده ای که در اثر تحویل نامه ها منجر به تصادف و مرگ ومیر می شود
  • حذف هزینه های اضافی ایاب و ذهاب و ….
  • دسترسی و اطلاع رسانی به همه افراد حتی در دورترین نقاط و کسانی که در سفر هستند.
  • و…

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۸۶۱۸۹۰۶۲ (ایسوند) تماس حاصل فرمایید.

بدیهی است که خود(بختیاری) فرهنگ عیان این مرز و بوم هستیم و حفظ صله رحم و همبستگی و اتحاد پیشینه ماست. با داشتن چنین امکاناتی علاوه بر کاهش هزینه ها ، با اطلاع رسانی های درست و به موقع اتحادی قویتر خواهیم داشت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید